Hakkımızda

İhsan Yiğit: 1999 yılında EMEK SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ olarak kurulmuş olup,2006 yılında İHSAN YİGİT olarak isimle beraber strateji ve hizmet değişikliğiyle müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul ederek, sigortacılıkta uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketlerinden YAPI KREDİ SİGORTA (ALLİANZ SİGORTA) ' nın yetkili acentesi olarak çalışan acenteliğimiz, geniş ürün yelpazesiyle değerlerini güvence altına almak isteyenlere profesyonel sigortacılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızı güler yüzlü, anlayışlı bir ortamda eksiksiz karşılayabilmeniz için varız .

Vizyonumuz: Müşterilerin sigorta konusu ile ilgili ihtiyaçlarını bilgi, tecrübe ve gelişen teknolojiyi kullanarak hızlı ve etkin çözümlerle karşılamak. poliçenizi sanal üzerinden onaylatıp konumunuzdan uzaklaşmadan adresinize poliçenin kargo ile gelmesi.ve sizlere özel vereceğimiz hizmet hattından günün 24 saati müşteri temsilcinizle görüşüp çözüm odaklı sonuçlar almak

Misyonumuz: Sigorta sektöründeki iş uzmanlığını hizmet anlayışını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin sigorta ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.
HİZMETLERİMİZ  0(549)227-2728